INWESTOR – OMIG SIELECKA SP. Z O.O.

OMIG Sielecka sp. z o.o. to spółka powołana do przygotowania i zrealizowania projektu inwestycyjnego KOLONIA SIELCE HOME i KOLONIA SIELCE OFFICE , zlokalizowanego na warszawskim Dolnym Mokotowie. Założycielem i jedynym wspólnikiem spółki jest OMIG spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie.

OMIG S.A. jest spółką utworzoną w 1989 roku, z kapitałem zakładowym w 100% krajowym. Oprócz wieloletniego doświadczenia o charakterze produkcyjnym spółka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w administrowaniu, zarządzaniu nieruchomościami i obsłudze jej infrastruktury – jest właścicielem budynków o powierzchni użytkowej ok. 17 tys. m² i obecnie obsługuje kilkudziesięciu najemców. Potencjał spółki, zarówno majątkowy jak i organizacyjny, w sposób naturalny przyczynił się do podjęcia decyzji o realizacji, na terenie wydzielonej części działki, inwestycji o charakterze budowlanym.

Inwestycja, starannie przygotowana i planowana od lat, jest urzeczywistnieniem wizji właścicieli o stworzeniu eleganckiej zabudowy dyskontującej najlepsze zalety lokalizacji, jak również wzajemnie uzupełniającej się funkcjonalnie przestrzeni wtopionej w charakter jednego z najatrakcyjniejszych miejsc Warszawy.

Do współpracy przy realizacji przedsięwzięcia zaproszeni zostali profesjonalni i renomowani partnerzy.

ARCHITEKT – PIG ARCHITEKCI

Za koncepcję wraz z dokumentacją projektową odpowiada warszawskie biuro architektoniczne PIG Architekci. Pracowania jest autorem projektów budynków mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej na terenie całej Polski, takich jak: Izba Skarbowa w Poznaniu, stadionów w Olsztynie i Chorzowie, Nowego Terminala Pasażerskiego Portu Lotniczego w Gdańsku czy Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Generalny Wykonawca – UNIBEP S.A.

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest UNIBEP S.A. – jedno z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Przedsiębiorstwo działa w segmencie budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, ogólnego oraz zamówień publicznych. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 8 kwietnia 2008 r.